משלוחים והחזרים

 

כללי

* חברת ה.ס. יהלומים בע”מ גאה להציע את אוסף התכשיטים שלה, תכשיטים מותאמים אישית, ויהלומים בודדים באמצעות משלוח מאובטח כמעט לכל יעד בעולם ללא עלות נוספת.

* המשלוח מתבצע על ידי שירותים גלובליים של חברת Brinks או חברת משלוחים גלובלית אחרת שוות ערך (כגון: Fedex). החבילה תימסר רק למבוגר מגיל 18 ומעלה שכן צריך להיות זמין בכתובת היעד כדי לחתום לקבלתו. נהלים נוספים עשויים להשתנות בהתאם לרשויות החוק במדינת היעד. באחריות הצרכן להיות מודע לפרוטוקול המקומי ולעמוד בו כדי לקבל את החבילה.

* כל חבילה מבוטחת במלואה בזמן המעבר לכתובת היעד. לאחר ייצור התכשיט***, חבילות שנשלחות בתוך מדינת ישראל מגיעות תוך 1-3 ימי עסקים.

 

***אם הפריט אינו זמין במלאי וזמין למשלוח מיידי, משך זמן ייצור התכשיט הוא תוך 5-10 ימי עסקים.

 

משלוחים בינלאומיים

* רוב החבילות שנשלחות מחוץ לישראל מגיעות תוך 2-5 ימי עסקים. אולם תהליך היבוא ותשלום המכס בכל מדינה עשוי להשתנות ולעיתים קרובות המשלוח עשוי להימשך מעל 5 ימי עסקים.

* עם זאת, לקוח שמבצע הזמנה לכתובת מחוץ לגבולות מדינת ישראל אחראי לכסות את עלות המכס, מס מותרות, וכל מיסוי נוסף המוטל על ידי רשויות החוק המקומיות במדינה הנקובה בכתובת למשלוח בסיכום ההזמנה.

* בדיקה מקדימה של עלות המכס ושאר העלויות מול רשויות החוק המקומיות במדינת היעד הם באחריותו הבלעדית של הצרכן. במקרה בו לא בוצע תשלום מכס ו/או מסים רלוונטים תוך זמן סביר, ייתכן שהמשלוח הוקפא על ידי רשויות חוק מקומיות, לכן שחרור החבילה יתבצע על ידי הצרכן.

* ה.ס. יהלומים בע״מ אינם מקבלים בשום פנים ואופן החזרי משלוחים בגין אי תשלומי מכס ועלויות כאלה או אחרות שמוטלות ע״י רשויות חוק. בניסיון של לקוח ליזום החזר כפוי של המשלוח חזרה למדינת ישראל, ה.ס. יהלומים בע״מ שומרת לעצמה את הזכות לסרב לכל פיצוי כזה או אחר.

* במקרים מסוימים, תיווך צד ג‘ עשוי להיות נחוץ כדי לממש את המשלוחים במדינות מסוימות (הערה: משלוחים לצרפת עשויים לדרוש תיווך צד ג’). שימו לב כי ה.ס. יהלומים בע״מ אינה בעלת שליטה על חברה בתיווך צד ג‘ כלשהו, ​​ואינה יכולה לקחת על עצמה אחריות על פעולות של חברה מתווכת צד ג’.

* אין ביכולת החברה לנתב מחדש חבילות או לשנות כתובת למשלוח לאחר ביצוע ההזמנה דרך האתר עקב שיקולי ביטחון וביטוח משלוחים.

* בהתרחשות של נסיבות מיוחדות, ה.ס. יהלומים בע״מ שומרת לעצמה את הזכות המפורשת לקבל או לדחות חריגים ממדיניות זו על פי שיקול דעתה הבלעדי והמלא.

 

החזרים

החזר של מוצרים יבוצע בהתאם לחוק להגנת הצרכן, התשמ״א – 1981.

 

 

כל הזכויות שמורות לה.ס. יהלומים © 2022