ב- H.S Diamonds אנו מתגאים בכך שהתכשיטים שלנו מיוצרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ומצוינות. על מנת לוודא שאתה מרוצה לחלוטין מרכישת H.S Diamonds שלך, אנו מציעים מדיניות החזר והחלפה של 30 יום על כל המוצרים הסטנדרטיים שנשלחים ברחבי העולם. איננו מסוגלים לקבל החזרות או החלפות של מוצרים מותאמים אישית או חרוטים. על מנת להתחיל את תהליך ההחזרה, לקוח צריך קודם לקבל את החבילה שלו מהמכס, ואז לשלוח אותה אלינו בחזרה. ברכישה הן בישראל והן בינלאומית, הלקוח אחראי לתשלום דמי משלוח חזרה. אנו ממליצים בחום שתשלח את המוצר שלך עם מוביל מהימן הניתן למעקב וביטוח למשלוח רכישה. H.S Diamonds אינה אחראית למוצרים שאבדו, נגנבו או ניזוקו במהלך משלוח חזרה. במקרה של אובדן, גניבה או נזק במהלך המשלוח חזרה, באחריות הלקוח בלבד להגיש תביעה למוביל הדואר שלהם. חברת H.S Diamonds אינה יכולה להחזיר מוצרים אבודים, גנובים או פגומים בשום מצב.

 

במקרה של חילופי דברים, הלקוח אחראי לתשלום המשלוח בשני הכיוונים וכן לכל חובות נוספות, GST / PST / HST / מע”מ, מיסים, מיסי פריטי יוקרה, או היטלים הנוצרים במדינתם. לקוחות בינלאומיים שימו לב שאם אתם בוחרים להחליף פריט, המיסים נגבים בכל פעם פריט תכשיטים עובר את הגבול. לקוחות בישראל עשויים להימנע מדמי משלוח חזרה / החלפה על ידי הורדה ו / או איסוף המוצר שהם מעוניינים להחזיר או להחליף במשרדי תל אביב שלנו. לקוחות חייבים להתקשר ולערוך זימון לפני כן ולהביא תעודת זהות ממשלתית תקפה על מנת לאפשר כניסה למשרדינו מכל סיבה שהיא. בורסת היהלומים בישראל היא בניין מאובטח ונצטרך להעניק לך כרטיס אבטחה.

 

מקבלי ההזמנות שנשלחו בישראל זכאים לשינוי גודל טבעת בחינם במשרדנו בתל אביב. כדי להיות זכאי לשינוי גודל הטבעת בחינם, עליך לקבוע תור ולהביא את הטבעת, תעודת האותנטיות הנלווית ותעודה ממשלתית למשרדנו בתל אביב. עבור הזמנות שנשלחות בינלאומית, איננו יכולים להציע שינוי גודל טבעת מכיוון שמסים מוטלים בכל פעם פריט תכשיטים עובר את הגבול. אנו ממליצים ללקוחות בינלאומיים להביא את הטבעת שלהם לתכשיטן אמין בארצם לצורך שינוי גודל.

 

אם יש לך שאלות בנוגע למדיניות החזרת, החלפת ו / או שינוי גודל של H.S Diamonds, אל תהסס לפנות אלינו.

כל הזכויות שמורות לה.ס. יהלומים © 2022